Obaveštenje za istraživače sa IHTM - Interni konkurs za inovativne projekte „Dokaz koncepta“

Univerzitet u Beogradu - Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju – Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju (IHTM)  ima zadovoljstvo da vas pozove Istraživače zaposlene na IHTM-u da uzmu učešće u Internom konkursu za inovativne projekte „Dokaz koncepta.“ Finansijska sredstva za interni poziv obezbeđena iz budžeta projekta SAIGE namenjenih aktivnostima IHTM u procesu institucionalne transformacije.

Poziv i detaljna objašnjenja sa pratećim uputstvom i dokumentacijom za prijavu projekta objavljena su na (pdf ) (link).

Pravo učešća u pozivu imaju isključivo timovi sa Instituta za hemiju, tehnologiju i metalurgiju.

Poziv je otvoren do 20.11.2023. do 17h do 26.11.2023. do 24h.

U cilju što boljeg informisanja u vezi sa ovim pozivom, Telo za transfer tehnologija IHTM će organizovati otvorena vrata u toku trajanja poziva. Sve informacije istraživači mogu dobiti i slanjem upita na adresu  transfer.tehnologija@ihtm.bg.ac.rs.