Uspeh naših saradnika - projekat „Dezinfekciono sredstvo inkapsulirano u polimeru. Potencijal za dezinfekciju širokog spektra mikroba i nekih patogenih vrsta koronavirusa“ odobren za finansiranje

U okviru programa “Dokaz koncepta“ Fonda za Inovacionu delatnost Republike Srbije odobreno je 48 projekata od prijavljenih 253 predloga. Među odobrenim projektima je i projekat „Dezinfekciono sredstvo inkapsulirano u polimeru. Potencijal za dezinfekciju širokog spektra mikroba i nekih patogenih vrsta koronavirusa“. Tim čine dr Goran Janjić (rukovodilac projekta), dr Aleksandra Nastasović, dr Ivana Đorđević, dr Bojana Marković i Tamara Tadić.

Čestitamo kolegama na dobijenom projektu i želimo im puno uspeha u realizaciji planiranih aktivnosti!