Успех наших сарадника - пројекат „Дезинфекционо средство инкапсулирано у полимеру. Потенцијал за дезинфекцију широког спектра микроба и неких патогених врста коронавируса“ одобрен за финансирање

У оквиру програма “Доказ концепта“ Фонда за Иновациону делатност Републике Србије одобрено је 48 пројеката од пријављених 253 предлога. Међу одобреним пројектима је и пројекат „Дезинфекционо средство инкапсулирано у полимеру. Потенцијал за дезинфекцију широког спектра микроба и неких патогених врста коронавируса“. Тим чине др Горан Јањић (руководилац пројекта), др Александра Настасовић, др Ивана Ђорђевић, др Бојана Марковић и Тамара Тадић.

Честитамо колегама на добијеном пројекту и желимо им пуно успеха у реализацији планираних активности!