IHTM PLAVI
Naučna ustanova

Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju
Institut od nacionalnog značaja

Vesti

10.01.2019.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za izbor

Marijane Pantović Pavlović, mastera elektrotehnike i računarstva u  zvanje istraživač saradnik

Kompletan materijal i referati Komisije dostupni su na uvid i nalaze se u  Univerzitetu u Beogradu, Naučnoj ustanovi  Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12, kod sekretara  Naučnog veća IHTM. Materijal se nalazi i na sajtu IHTM-a, na stranici Naucnog veća.

19.12.2018.

dr Sanje Šešlije, master inženjera tehnologije, u  zvanje naučni saradnik

23.11.2018.

dr Mile Ilić, dipl. hemičara, u  zvanje viši naučni saradnik

21.11.2018.

Dr Slađane Popović, dipl. biologа u  naučno zvanje naučni saradnik

20.11.2018.

dr Milane Zarić, dipl. ing. tehnologije, u  zvanje naučni saradnik

20.11.2018.

dr Jelene Lović, dipl. ing. tehnologije, u  zvanje viši naučni saradnik

dr Milije Sarajlića, dipl. fizičar u  zvanje viši naučni saradnik

dr Miroslave Vujčić, dipl. fizikohemičara u  zvanje naučni savetnik

dr Milčeta Smiljanića, dipl.ing. elektrotehnike u  zvanje viši naučni saradnik

Oglas traje 30 dana od dana objavljivanja na sajtu IHTM-a www.ihtm.bg.ac.rs

Izmene i dopune Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača stupile su na snagu 11.03.2017. godine.

Odredbe ovog Pravilnika primenjuju se na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno za reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim nakon stupanja na snagu ovog Pravilnika, kao i na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim po odredbama Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača („Službeni glasnik RS”, broj 24/16) u kojima do dana stupanja sa snagu novog Pravilnika nije doneta konačna odluka.