IHTM PLAVI
Univerzitet u Beogradu
Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju
Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju

Vesti

29.3.2021.

Univerzitet u Beogradu - Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Beograd, Njegoševa 12, obaveštava da je u toku postupak za izbor

dr Zdravka Džambaskog, dipl. hemičara, u  zvanje viši naučni saradnik

Kompletan materijal i izveštaj Komisije dostupni su na uvid kod sekretara Naučnog veća IHTM-a, kao i na  stranici Naucnog veća na sajtu instituta.

25.03.2021.

Univerzitet u Beogradu - Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju - Institut od nacionalnog značaja za Republiku Srbiju, Beograd, Njegoševa 12, obaveštava da je u toku postupak za reizbor

dr Ane Ivanović-Šašić, dipl. fizikohemičara u zvanje viši naučni saradnik

Kompletan materijal i referati Komisije dostupni su na uvid i nalaze se u  Univerzitetu u Beogradu, Naučnoj ustanovi  Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12, kod sekretara  Naučnog veća IHTM. Materijal se nalazi i na sajtu IHTM-a, na stranici Naucnog veća.

02.02.2021.

dr Željka Vitnika, dipl. hemičara, u  zvanje naučni savetnik

25.01.2021.

dr Aleksandre Šajnović, dipl. hemičara, u  zvanje naučni savetnik

19.01.2021.

dr Vojina Tadića, dipl. hemičara u zvanje viši naučni saradnik

25.12.2020.

dr Sanje Sakan, dipl. fizikoemičara  u zvanje naučni savetnik

17.12.2020.

dr Gavrila Šekularca, dipl. ing. tehnologije u zvanje naučni saradnik

Oglas traje 30 dana od dana objavljivanja na sajtu IHTM-a www.ihtm.bg.ac.rs

Izmene i dopune Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača stupile su na snagu 11.03.2017. godine.

Odredbe ovog Pravilnika primenjuju se na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno za reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim nakon stupanja na snagu ovog Pravilnika, kao i na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim po odredbama Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača („Službeni glasnik RS”, broj 24/16) u kojima do dana stupanja sa snagu novog Pravilnika nije doneta konačna odluka.