SAIGE projekat transformacije – IHTM na prvom EUTA treningu

U okviru procesa transformacije našeg instituta kroz projekat Akceleracije inovacija i podsticanja rasta preduzetništva u Srbiji (SAIGE) biće organizovan veliki broj radionica, uživo ili on-line, sa različitim temama od interesa za zaposlene. U prvoj seriji, treninge će sprovesti  European Training Academy (EUTA) zajednički za sve institute koji učestvuju u SAIGE projektu. Naši predstavnici na treninzima će naknadno predstaviti svoja iskustva ostalim kolegama sa IHTM-a na internim radionicama, o čemu će svi zaposleni biti obavešteni.

Prvi trening, Kako se uključiti na Horizon Europe projektne konzorcijume (kao partner) je održao prof. dr Miroslav Trajanović, 14/11 na Mašinskom fakultetu u Beogradu, a sa IHTM-a su učestvovale koleginice dr Marija Ajduković i dr Nataša Božić. Očekuje se da će ovaj trening biti organizovan i sledeće godine barem jednom.