Obaveštenje – konferencija „Jačanje sinergije između BRS i Minamata konvencija“

Ministarstvo zaštite životne sredine Republike Srbije je poslalo poziv za učešće na konferenciji (offline + online)  "Jačanje sinergije između BRS i Minamata konvencija” koja će se održati 15. i 16. oktobra 2020. godine. Konferencija se realizuje u okviru projekta “Jačanje sinergije između Bazelske, Roterdamske, Stokholmske i Minamata konvencije u Republici Srbiji” koji sprovodi Ministarstvo zaštite životne sredine uz tehničku podršku Programa Ujedinjenih nacija za razvoj (UNDP), finansijsku podršku Specijalnog programa UNEP. Imajući u vidu prepreke Vlade R. Srbije broj učesnika na konferenciji je ograničen, tako da će biti omogućeno i online učestvovanje. Nacrt dnevnog reda je u prilogu. Prijava za učešće (uživo ili virtuelno) je najkasnije do utorka, 6. oktobra 2020. godine na e-mail: snezana.ostojic.paunovic@undp.org. Detaljne logističke informacije, kao i link za virtuelno učešće biće prosleđeno svim prijavljenim učesnicima.

pdfNacrt dnevnog reda