Обавештење за младе истраживаче – конференција „YOUng Researcher’S Conference - YOURS 2021“

Конференција „YOUng Researcher’S Conference - YOURS 2021“ одржаће се 15-16.10.2021 на Машинском факултету Универзитета у Београду. Овогодишње теме конференције посвећене су методама, политикама и технологијама у широком спектру техничких наука, материјала, енергије, енергетске ефикасности, животне средине, индустријског инжењерства, саобраћаја и транспорта, грађевинарства, управљања квалитетом и другим сродним наукама, са посебним фокусом до вештачке интелигенције, машинског учења, управљања енергијом, информационе технологије биосистема, роботике и других иновативних трендова. Детаљи о конференцији, позив за достављање радова, програм, као и прошлогодишњи Зборник резимеа се може видети на интернет страни YOURS 2021. Рок за достављане сажетака је 31.07.2021.