Покренута нова Канцеларија за управљање међународним пројектима на ИХТМ-у

Изузетно нам је задовољство да вас обавестимо да је нова Канцеларија за управљање међународним пројектима у оквиру ИХТМ-а почела са радом. Основни циљ нове канцеларије је пружање подршке нашим истраживачима у припреми и имплементацији пројеката високог квалитета. Наше колегинице, Драгана Златовић и Катарина Милановић ће бити доступне за ваша питања. Радујемо се разговору са вама у нашој ноовоопремљеној канцеларији у централи института у Његошевој 12 (соба бр. 12, одмах поред портирнице), као и вашим питањима и коментарима које можете слати на е-мејл: irmo@ihtm.bg.ac.rs.

Канцеларија је основана средствима BIOLAWEB пројекта који је финансиран кроз програм Европске Уније за истраживање и иновације Хоризонт Европа (број уговора 101079234). Оснивање Канцеларије је такође део Плана трансформације ИХТМ-а у оквиру пројекта Акцелерације иновација и подстицања раста предузетништва у Србији (САИГЕ).

kanc