SAIGE пројекат трансформације – ИХТМ на првом ЕУТА тренингу

У оквиру процеса трансформације нашег института кроз пројекат Акцелерације иновација и подстицања раста предузетништва у Србији (SAIGE) биће организован велики број радионица, уживо или он-лине, са различитим темама од интереса за запослене. У првој серији, тренинге ће спровести  European Training Academy (EUTA) заједнички за све институте који учествују у SAIGE пројекту. Наши представници на тренинзима ће накнадно представити своја искуства осталим колегама са ИХТМ-а на интерним радионицама, о чему ће сви запослени бити обавештени.

Први тренинг, Како се укључити на Horizon Europe пројектне конзорцијуме (као партнер) је одржао проф. др Мирослав Трајановић, 14/11 на Машинском факултету у Београду, а са ИХТМ-а су учествовале колегинице др Марија Ајдуковић и др Наташа Божић. Очекује се да ће овај тренинг бити организован и следеће године барем једном.