Обавештење - Конференција Chem2Change

У оквиру европске Асоцијације хемије и животне средине (Association of Chemistry and the Environment - ACE) организује се онлајн конференција „Chem2Change - Хемија животне средине ка глобалној промени“. Конференција Chem2Change ће укључити размену знања и умрежавање између истраживача наука о животној средини, хемије, биологије, медицинских наука и других области које се баве актуелним глобалним изазовима. Конференција ће се одржати 15. и 16. марта 2022. године, и обухватиће предавања по позиву, предавања истраживача на почетку каријере, дискусије и радионице. Учешће за истраживаче на почетку каријере који ће учествовати са предавањем је бесплатно, док за остале слушаоце износи 20 €.

Сесије ће укључивати теме као што су обнова природе, климатске промене, аналитичке методе у хемији животне средине, одрживост и друго. За најбољу презентацију на свакој сесији биће додељене награде.

Сви истраживачи у раној каријери и сви остали срдачно су позвани на овај узбудљиви онлајн догађај!

За више информација посетите: www.eventcreate.com/chem2change.

chem2change flyer