Прва виртуелна недеља (Virtual Staff Week) у оквиру пројекта Circle U

У оквиру пројекта Circle U. одржаће се прва виртуелна недеља (Virtual Staff Week) посвећена подизању свести о значају овог пројекта за Универзитет у Београду и партнере у оквиру пројекта. Сарадња између Универзитета у Београду, Универзитета у Архусу (Данска), Хумболтовог Универзитета у Берлину (Немачка), Кингс Колеџа у Лондону (Велика Британија), Католичког универзитета у Лувену (Белгија), Универзитета у Ослу (Норвешка) и Универзитета у Паризу (Француска) у склопу пројекта Circle U. започела је прошле године са врло амбициозним циљевима везаних за мобилност и међународну сарадњу студената и особља. Циљ овог догађаја је да се додатно развије и прошири сарадња између чланица, као и да се колегинице и колеге који су ангажовани на активностима везаним за реализацију мобилности студената и сами студенти,  детаљније обавесте о могућностима које ово партнерство нуди. Виртуелна недеља биће организована у периоду од 31. маја до 04. јуна 2021. године. Детаљне информације, програм активности и пријаву за учешће можете пронаћи на следећем линку. Сви заинтересовани се могу пријавити за учешће у појединачним догађајима, није неопходно регистровати се за читаву недељу, а регистрација и учешће су бесплатни. Регистрација ће бити отворена до 28. маја 2021. године.

circle