Обавештење - први Meetup Савета за сарадњу науке и привреде – „Бесповратна средства за иновације“

Привредна комора Србије и Фонд за иновациону делатност организују први Meetup Савета за сарадњу науке и привреде – „Бесповратна средства за иновације.“ Представљање програма подршке за развој иновација Фонда за иновациону делатност ће се одржати у уторак, 23.03.2021. године са почетком у 14 часова путем Zoom апликације.  Своје учешће можете пријавити путем следећег линка: https://online.pks.rs/bespovratna-sredstva-za-inovacije/.

Биће представљена три програма подршке Фонда за иновациону делатност: Програм раног развоја, Програм сарадње науке и привреде и Програм иновационих ваучера. Осим представника Фонда који ће говорити на тему отворених јавних позива, на догађају ће о својим искуствима на путу од идеје до реализације говорити и добитници средстава кроз ове програме. На овом догађају сви заинтересовани апликанти моћи ће да се информишу о детаљима програма и начину пријављивања.  Агенда састанка се налази у прилогу, а за додатне информације се можете обратити на мејл Службе за иновације: inovacije@pks.rs.

pdfMeetup Агенда - Фонда за иновациону делатност

meetup slika