Успех наших сарадника - пројекат „Greencept“ одобрен за финансирање у оквиру Програма „Доказ концепта“

У оквиру програма “Доказ концепта“ Фонда за Иновациону делатност Републике Србије одобрено је 48 пројеката од пријављених 253 предлога. Трећи на листи одобрених пројеката www.inovacionifond.rs/cms/files/dokaz-koncepta-odobreni-projekti-prvi-ciklus/Lista_odobrenih_projekata_PoC_II_Poziv.pdf је пројекат „Интегрисани зелени концепт за уклањање непријатних мириса и дезинфекцију у радној средини-GREENCEPT“. Тим чине др Марија Михаиловић (руководилац пројекта), проф. др Јасмина Стевановић, др Мирослав М. Павловић, мастер Маријана Пантовић-Павловић и др Владимир Панић.

Честитамо колегама на добијеном пројекту и желимо им пуно успеха у реализацији планираних активности!