Prva virtuelna nedelja (Virtual Staff Week) u okviru projekta Circle U

U okviru projekta Circle U. održaće se prva virtuelna nedelja (Virtual Staff Week) posvećena podizanju svesti o značaju ovog projekta za Univerzitet u Beogradu i partnere u okviru projekta. Saradnja između Univerziteta u Beogradu, Univerziteta u Arhusu (Danska), Humboltovog Univerziteta u Berlinu (Nemačka), Kings Koledža u Londonu (Velika Britanija), Katoličkog univerziteta u Luvenu (Belgija), Univerziteta u Oslu (Norveška) i Univerziteta u Parizu (Francuska) u sklopu projekta Circle U. započela je prošle godine sa vrlo ambicioznim ciljevima vezanih za mobilnost i međunarodnu saradnju studenata i osoblja. Cilj ovog događaja je da se dodatno razvije i proširi saradnja između članica, kao i da se koleginice i kolege koji su angažovani na aktivnostima vezanim za realizaciju mobilnosti studenata i sami studenti,  detaljnije obaveste o mogućnostima koje ovo partnerstvo nudi. Virtuelna nedelja biće organizovana u periodu od 31. maja do 04. juna 2021. godine. Detaljne informacije, program aktivnosti i prijavu za učešće možete pronaći na sledećem linku. Svi zainteresovani se mogu prijaviti za učešće u pojedinačnim događajima, nije neophodno registrovati se za čitavu nedelju, a registracija i učešće su besplatni. Registracija će biti otvorena do 28. maja 2021. godine.

circle