Четврти конзорцијумски састанак BIOLAWEB пројекта (20. март 2024. године, Осло, Норвешка)

Четврти састанак конзорцијума BIOLAWEB пројекта одржан је 20. марта 2024. године у Норвешком институту за истраживање вода (NIVA, Осло, Норвешкој). Ово је први конзорцијумски састанак, који је одржан ван Београда од почетка реализације пројекта, октобра 2022. Састанак је био хибридног типа. Партнери из INRAE (Француски национални институт за храну, пољопривреду и животну средину) и део тима из ИХТМ су присуствовали online.

Дискутовало се о достигнућима у претходних шест месеци и представљење су активности које предстоје у наредној полугодишњој фази пројекта.

Састанак је одржан у пријатној атмосфери. Сви чланови тима су изразили своје задовољство досадашњим постигнутим резултатима и напретком, а такође су и подржали предложени план активности за наредни период.