Најава конференције - „4th International Meeting on Materials Science for Energy Related Applications“

Конференција 4th International Meeting on Materials Science for Energy Related Applications - 4IMMSERA, биће организована ONLINE од 22. до 23. септембра 2021. Циљ конференције је да окупи научнике из свих области науке о материјалима за енергетске примене, као што су  материјали за хетерогену катализу, горивне ћелије, батерије, складиштење водоника, системе за конверзију соларне енергије и слично. Један од циљева састанка је окупљање теоретичара и експерименталаца који раде у овим областима. Стога су теоријске, експерименталне и комбиноване студије добродошле. Млади истраживачи се посебно подстичу да на Скупу представе своја истраживања.

Рок за пријаву и предају сажетака/радова је 15. јул 2021. Не плаћа се котизација - учешће на Скупу је бесплатно. Званични језик Скупа је енглески. Више детаља о конференцији, регистрацији, предаји и објављивању сажетака/радова може се наћи на http://www.ffh.bg.ac.rs/4immsera/

immsera