Обавештење

Од августа месеца ове године, НУ ИХТМ је регистрован у систему код National Institut of Healt (NIH). На основу тога, Институт и истраживачи запослени у Институту могу да учествију као партнерска институција, односно као сарадници и да буду руководиоци пројеката који се финансирају из фондова NIH.

НУ ИХТМ је регистрован под званичним именом - Универзитет у Београду, Научна установа Институт за хемију, технологију и металургију, са адресом Његошева 12, 11104 Београд.

DUNS број НУ ИХТМ је 360347972

NCAGE/CAGE код НУ ИХТМ је А0С1С

Контакт особа за одржавање налога код NIH је Др Дејан Опсеница (dopsen@chem.bg.ac.rs), и он је такође овлашћен за отварање личних налога истраживача [будућих руководиоца пројеката (PI) финанасираних из NIH фондова] у систему eRA Commons.

pdfCapability Statement.pdf

CapabilityStatement