IHTM PLAVI
Naučna ustanova

Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju

Vesti

05.04.2018.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za izbor

dr Jasmine Dostanić, dipl. ing. tehnologije, u  zvanje viši naučni saradnik

Kompletan materijal i referati Komisije dostupni su na uvid i nalaze se u  Univerzitetu u Beogradu, Naučnoj ustanovi  Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12, kod sekretara  Naučnog veća IHTM. Materijal se nalazi i na sajtu IHTM-a, na stranici Naucnog veća.

02.04.20148.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju,  Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za reizbor

dr Dragana Milenkovića, dipl. ing. tehnologije, u  zvanje viši naučni saradnik

29.03.2018.

dr Marinele Šokarda Slavić, dipl. biohemičara, u  zvanje naučni saradnik

27.03.2018.

Ane Marije Balaž, dipl.master biohemičara, u  istraživačko zvanje istraživač saradnik

27.03.2018.

Nevene Marković, dipl.master biohemičara, u  istraživačko zvanje istraživač saradnik

27.03.2018.

Nevene Zelenović, dipl.master biohemičara, u  istraživačko zvanje istraživač saradnik

20.03.2018.

dr Vesne Krstić, dipl. fizikohemičara, u  zvanje viši naučni saradnik

13.03.2018.

dr Gordane Gajica, dipl. hemičara, u  zvanje naučni saradnik

12.03.2018.

Miroslave Varničić, dipl.ing. tehnologije, u  naučno zvanje naučni saradnik

26.02.2018.

dr Gorana Janjića, dipl. hemičara, u  zvanje viši naučni saradnik

22.02.2018.

Milane Zarić, dipl. ing. tehnologije, u  zvanje istraživač saradnik

22.02.2018.

Milice Košević, dipl. ing. tehnologije, u  zvanje istraživač saradnik

22.02.2018.

Univerzitet u Beogradu, Naučna ustanova Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju, Beograd, Njegoševa 12 obaveštava da je u toku postupak za izbor

dr Jelene Đorović, dipl. hemičara, u zvanje naučni saradnik

Kompletan materijal i referati Komisije dostupni su na uvid i nalaze se u Univerzitetu u Beogradu, Naučnoj ustanovi Institut za hemiju, tehnologiju i metalurgiju, Beograd, Njegoševa 12, kod sekretara Naučnog veća IHTM. Materijal se nalazi i na sajtu IHTM-a, na stranici Naucnog veća.

14.02.2018.

Mine Popović, dipl.ing. tehnologije, u  zvanje istraživač saradnik

07.02.2018.

Marka Jonovića, dipl.ing. tehnologije u  istraživačko zvanje istraživač saradnik

02.02.2018.

dr Ivana Stefanovića, dipl. hemičara, u zvanje naučni saradnik

Oglas traje 30 dana od dana objavljivanja na sajtu IHTM-a www.ihtm.bg.ac.rs

Izmene i dopune Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača stupile su na snagu 11.03.2017. godine.

Odredbe ovog Pravilnika primenjuju se na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno za reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim nakon stupanja na snagu ovog Pravilnika, kao i na utvrđivanje uslova za sticanje naučnih i istraživačkih zvanja, odnosno reizbor u zvanje, u postupcima pokrenutim po odredbama Pravilnika o postupku, načinu vrednovanja i kvantitativnom iskazivanju naučnoistraživačkih rezultata istraživača („Službeni glasnik RS”, broj 24/16) u kojima do dana stupanja sa snagu novog Pravilnika nije doneta konačna odluka.